You are here:  / Agencje reklamowe / Listwy plakatowe / Platforma komunikacyjna SMS / Bony rabatowe

Bony rabatowe

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego nowego sklepu ogrodniczego. U nas znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do założenia i utrzymania ogrodu oraz właściwej pielęgnacji roślin. Posiadamy szeroki asortyment roślin, zarówno ziół, warzyw, jak i roślin ozdobnych, w tym roślin do oczek wodnych, drzew i krzewów. Nasi pracownicy pomogą Państwu dokonać wyboru roślin, które będą idealnie pasowały do Państwa ogrodu. W ofercie mamy również różnorodne meble ogrodowe, zarówno drewniane, plastikowe, jak i rattanowe i z technorattanu oraz grille, w tym między innymi gazowe i elektryczne.
Z okazji zbliżającego się sezonu letniego, dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalne bony rabatowe na grille i meble ogrodowe z technorattanu. Bony te znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Wystarczy je wydrukować i okazać pracownikowi przy kasie. Dzięki tym kuponom mogą Państwo zrobić zakupy nawet dwadzieścia procent taniej i cieszyć się letnim wypoczynkiem we własnym ogrodzie. Zatem gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i skorzystania z naszej oferty.

Bony rabatowe
1 vote, 2.00 avg. rating (60% score)
Slowa kluczowe: highlightersmink, trioxygen 5, certyfikat flange fitter, fluorokrzemian glinu, markizy Kęty, lpk110, Szamba Betonowe Brzozów, wałki pa66, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, szkiełkowanie kraków, armatura łazienkowa Apavisa